Gżdacze

Nie byłoby konwentu bez… gżdaczy!

Choć z zewnątrz może się wydawać, że organizacja wydarzenia, jakim jest konwent, to nic szczególnego, Wy dobrze wiecie, że stoi za tym armia ludzi (i oczywiście nieludzi!).

To gdżdacze dbają o to, aby na konwencie niczego nie zabrakło, prelekcje hulały bez przeszkód i niepotrzebnych krzyków, gry konwentowe nie były zakłócane trollami oraz aby odpowiadano na pytania i pomagano uczestnikom w rozwiązywaniu nawet najdziwniejszych problemów.

Jest nam, organizatorom Imladrisu, niezmiernie miło co roku mieć swoje stałe grono gżdaczy, które z każdą edycją się powiększa!

Obsługa Imladrisu liczyć może na:

  • Upominki (w zależności od edycji oraz możliwości organizacyjnych; wliczając w to koszulki konwentowe).
  • Możliwość otrzymania poświadczenia o pełnieniu roli wolontariusza podczas wydarzenia (wydawane przez Fundację „Historia Vita”).
  • Szkolenie dla osób w obsłudze przed konwentem (online) i w trakcie konwentu. 
  • Wyżywienie w trakcie trwania konwentu. 
  • Zwierzchnictwo nad smokami (dobrze wiemy, że zamknęliście Smoczycę Wandę w pudełku!)

Oczywiście obsługa to też obowiązki. Do tych należą dyżury podczas konwentu oraz realizacja zadań powierzonych przez szefa obsługi. W zamian dokładamy wszelkich starań, aby obsługa mogła skorzystać z konwentu, stąd dyżury ustalane są wspólnie z wszystkimi osobami tak, aby każdy w miarę możliwości mógł wysłuchać prelekcji albo wziąć udział w panelu czy konkursie.

Regulamin wolontariatu jest dostępny tutaj: LINK