🐉 ♂️
Mistrz konkursów i zagadek

Cechy szczególne:
miodowe oczy, pokaźne grube rogi w kolorze ciemnego grafitu

Dołączył do stada:

Smoczy opiekun

Mistrz konkursów i zagadek, który uwielbia podróże i biegle posługuje się wieloma językami. Jego pasją jest muzyka folkowa, a zasłużona łatka duszy każdej imprezy sprawia, że jest chętnie zapraszany w różne miejsca. Znany jest z sypania anegdotkami i randomowymi faktami jak z rękawa. Podobno potrafi rozkęcić każdą imprezę i sprawić, aby każdy gość poczuł się mile widziany. Z każdym zamieni też choć słowo. Często też wymyśla bardzo mądre i trudne do rozwiązania zagadki.

Jest na spektrum autyzmu, co czyni z niego empatę, ale też czasem sprawia, że z trudem odczytuje emocje innych i może źle interpretować informacje. Nekiedy prowadzi to do konfliktów. Choć trudno się tego domyśleć, jego ekstrawertyczność to czasem poza. Najbezpieczniej czuje się w sieci lub w cosplayu, co pozwala mu na pełne wykorzystanie swoich umiejętności i swegom rodzaju ukrycie swojej prawdziwej osoby. Zna wszystkie sztuczki cosplayerskie i zawsze nosi przy sobie zestaw do naprawiania strojów. Jego olbrzymie zainteresowanie grami komputerowymi sprawia, że często ogrywa nowe tytuły zaraz po premierze, często zarywając w tym celu całe nocki. Zawsze chętnie dzieli się swoją wiedzą i pomaga innym smokom w różnych zadaniach lub gdy utkną w jakiejś grze, przez co cieszy się ich wielką sympatią.

Jest wyjątkowym smokiem, który wnosi do smoczej społeczności energię, wiedzę i radość. Jego pasja do konkursów, cosplayu i muzyki folkowej sprawia, że jest niezastąpionym uczestnikiem każdej imprezy i konwentu.

⬅️ Wróć do listy smoków