Smoczyca Zofia

Smoczyca Zofia ♀️
Strateżka gier bitewnych

Cechy szczególne:
heterochromia oczu – lewe oko niebieskie, prawe żółte, „skrzydlate” uszy

Dołączyła do stada: wrzesień 2023

Smoczy opiekun
Krzysztof „Kabal” Świątek

Można spotkać go na wielu konwentach, w różnych funkcjach. Jako organizator dba o innych wolontariuszy w kadrach, czasem zajmuje się logistyką a ostatnio i program mu niestraszny. Prywatnie nerd, miłośnik mitologii i RPGów.

Zofia to wielka fanka strategicznych gier bitewnych. Znana też jest ze swojej ciekawości wobec świata i ogromnej mądrości. Jej przenikliwość i zdolność do szybkiego łączenia faktów sprawiają, że jest niezastąpioną doradczynią zarówno dla przyjaciół, jak i współpracowników. Przesiaduje w gamesroomie, gdzie potrafi godzinami omawiać różnice w zbrojach różnych batalionów, a kampanie planuje nawet w snach. Często pomaga zaprzyjaźnionym Mistrzom Gry układać strategię gry i jest cenioną wśród nich beta testerką nowych pomysłów oraz beta readerką nowych scenariuszy. Jej konstruktywna krytyka jest wysoko ceniona. Nie lubi awantur i trzyma się z dala od plotek, ale nie ukrywa też swoich sympatii i antypatii. Ma sekretne hobby – gra w Simsy, gdy nikt nie patrzy. Uwielbia też mandarynki i chętnie dzieli się nimi z gżdaczami. Jej największym marzeniem jest odwiedzić jak najwięcej konwentów w jak największej ilości państw.

Zofia jest znana z tego, że ciągle się spieszy, co sprawia, że czasem wydaje się nieco roztrzepana. Jednak jej głęboka wiedza i zdolność do logicznego myślenia sprawiają, że jest niezastąpiona w planowaniu i realizacji skomplikowanych projektów. Jej talent do strategicznego myślenia i umiejętność przekazywania konstruktywnej krytyki sprawia, że jest ceniona w świecie gier bitewnych oraz jako przyjaciółka i bywalczyni na konwentach.

⬅️ Wróć do listy smoków