Smoczyca Wanda

Smoczyca Wanda ♀️
Zapalona LARPiara

Cechy szczególne:
różowe oczy, kocie źrenice, smocze kły, rogi z wyraźnymi segmentami

Dołączyła do stada: styczeń 2022

Smocza opiekunka
Aleksandra „Księżniczka” Górecka

Wanda to wyjątkowa smoczyca, której kreatywność i umiejętność improwizacji sprawiają, że jest jedną z najbardziej barwnych postaci na każdym konwencie. Jej błyskawiczne reakcje na wszelkie sytuacje oraz czasem kapryśna natura czynią ją niezapomnianą gwiazdą w towarzystwie i bohaterką wielu opowieści.

Wanda uwielbia gry fabularne, szczególnie „Legendę Pięciu Kręgów” (L5K), w której gra wyłącznie klanem smoka. Na konwentach słynie z płatania psikusów gżdaczom, co niejednokrotnie wpędza ją w tarapaty, ale także przynosi jej ogromną radość. Na sali wystawców zawsze kupuje za dużo kostek, a jej ulubione to k20. Jest wielką fanką glam rocka i glam metalu. Zna całą dyskografię Davida Bowiego i uwielbia tańczyć w kuchni do utworów zespołu Kiss. Jej zamiłowanie do muzyki glam metalowej jest tak silne, że zna każdy kawałek na pamięć i śpiewa razem z kapelą, niezależnie od sytuacji. Choć brakuje jej talentu wokalno-tanecznego, nadrabia to entuzjazmem i pasją. W zeszłym roku wygrała konkurs karaoke swoją interpretacją „Don’t Stop Believin’” zespołu Journey.

Wanda najbardziej lubi LARPy o tematyce balowej, ponieważ uwielbia przebierać się za księżniczki. Jest także miłośniczką tańca i chętnie tańczy przy każdej możliwej okazji, często w miejscach do tego nieprzeznaczonych, co niezmiennie wzbudza uśmiech, a czasem i frustrację u innych uczestników wydarzeń. Potrafi czasem przesadzać z żartami, co nie zawsze jest dobrze odbierane przez innych. Była znana z tego, że kiedyś została trzymana w pudełku przez gżdaczy za karę za swoje wybryki. Istnieje także podejrzenie, że to ona zamknęła Zefira w szkole, uznając to za zabawne.

Wanda jest niezwykle dynamiczną i pełną życia smoczycą, której pasje i kaprysy czynią ją niezapomnianą postacią na każdym konwencie. Jej miłość do muzyki, tańca i psot nadaje jej wyjątkowy urok, a jej relacje z innymi smokami są pełne intensywnych emocji i barwnych interakcji.

⬅️ Wróć do listy smoków